Start where you are. Use what you have. Do what you can. Artur Ashe
piątek, 30 października 2009
9933

Tyle komentarzy pojawiło się pod moimi wpisami. Tak sobie myślę, że osobę która wpisze komentarz o numerze 10000 obdaruję jakąś niespodzianką. Jeszcze nie wiem co to będzie - może jakiś  hafcik, może inny drobiazg - ale coś na pewno fajnego wymyslę ;)

Odbyłam dziś podróż sentymentalną - prowadziłam zajęcia w szkole, w której rozpoczęłam swoją edukację. Tam pisałam  pierwsze literki i tam po raz pierwszy na boisku szkolnym, w krzakach całowałam się :):):) było to przeszło 35 lat temu! Koło tej szkoły chłopcy po raz pierwszy bili się o mnie!! (workem z kapciami!) - hmm czy byłdrugi raz?? ha ha ha

 

21:10, wanilia39 , o mnie
Link Komentarze (9) »
długi dzień

będzie dziś. Własnie kończę  smażyć naleśniki dla  rodzinki. Wrócę do domu nie wcześniej niż na 21, więc muszę przygotować trochę żarełka ;) Zaraz po pracy jadę do miasteczka "obok" - mam tam zajęcia na kursie - wkońcu muszę zarobić na lampę do sypialni :):):)

Przez sobotę - niedzielę nie odpocznę - wiadomo Wszystkich Świętych. Myślałam o małym urlopie, ale trochę mi szkoda tych dni... Jakoś dotrwam do przyszłego tygodnia :)

Miłęgo dnia dla WAS!

czwartek, 29 października 2009
czy te oczy...

13:08, wanilia39 , o mnie
Link Komentarze (7) »
konie zielone

przebegły galopem... pod kopytami wytrysnęły kwiaty...

RYS. Talusia, lat 4 i 11 m-cy

 

środa, 28 października 2009
podjęłam decyzję

skoro planuję zostać w mojej firmie jeszcze przynajmniej 2 - 3 lata to wiem co chcę robić :) - jutro o decyzji poinformuję bezpośrednią  przełożoną, a na decyzję wszechszefa przyjdzie mi czekać aż do 9 listopada.Nie wiem co ON zadecyduje. Ja wyartykułowałam to co chciałabym robić... reszta w jego rękach - a ma nas być tylko18 osób w małopolsce... zobaczymy :)

A teraz czakam na moją panią od paznokci :), planowałam na poniedziałek,wtedy, kiedy mój mąż jest do nocy w pracy, niestety podczas wyjmowania nowego tonera(!) miałam mały wypadek :):):) - zawsze tweirdziłam, że na technice to ja się nie znam :)

 

17:01, wanilia39
Link Komentarze (3) »
wtorek, 27 października 2009
kim chcę być?

nie wiem. W firmie wielka reorganizacja. Zupenie nowe role, nowe zadania. Kim chcę być? Nie wiem. Kolejny dzień przegryzam dżdżownicę i myślę... gadam... planuję... Tak naprawdę ostateczną decyzję podejmie szef. Ale ja muszę, a w zasadzie chcę wyrazić swoje zdanie. Zobaczymy. Tak naprawdę wszystko okaże się 9 listopada. Być może nawt zmiana siedziby... Ech...

12:27, wanilia39 , o mnie
Link Komentarze (8) »
poniedziałek, 26 października 2009
ODDAM WSZYSTKO za SHERATON

no prawie wszystko ;) za strój KUCHARZA z SHERATONa - chciałabym

spełnić marzenie mojego dziecka...

Kiedy pytałam co Misiek chce na urodziny - stwierdził, że ma wszystko :)

jeśli już to chciłaby mieć TAKI STRÓJ...

I jak mam to zrobić?!

POMOOOOOCY!!!!


niedziela, 25 października 2009
tak jakoś

jesennie

nostalgicznie

wspomnieniowo

miękko

w tym bloku, w I klatce na II piętrze spędziłam wiele lat swojego dziecięcego życia.  Lata beztroski, spełniających się marzeń, lata pod skrzydłami Babci i Dziadka. To u nich mieszkałam do 8 roku życia.

22:35, wanilia39 , o mnie
Link Komentarze (3) »
 
1 , 2 , 3 , 4
Archiwum
Zakładki:
Ani wyzwanie
Czytam
Tutaj chwalę się
Tyle zostało z