Start where you are. Use what you have. Do what you can. Artur Ashe
piątek, 30 września 2011
jesień

wplata w moje włosy

nitki babiegolata

promienie słońca

rozgrzewają

radością oplatają

dają siły na jutro

i na kolejne dni

a TY?

jak zawsze

w moich oczach

i okularach

jesteś

czasami trzeba

poluzować

odpuścić nieco

zwolnić

dla siebie

dla innych

i tak zrobię

dziś

dla siebie!

czwartek, 29 września 2011
zimno przeszło w ból

głowa przypomniała mi o swoim istnieniu.

już tak dawno mnie nie bolała...

czyżby zmiana pogody?

z wiekiem staję się

meteopatką...

pozdrawiam i... do łóżka zaraz lecę!

21:21, wanilia39 , o mnie
Link Komentarze (3) »
zimno mi

kolejny dzień marznę.

mam lodowate stopy i dłonie.

i nos :)


11:43, wanilia39 , o mnie
Link Komentarze (8) »
środa, 28 września 2011
zaplątana w sieci

Bena odeszła... [']

nie mogę uwierzyć...

nie mogę się pogodzić...

kolejna kobieta z wirtualnej przestrzeni,

która była mi bliska - odeszła... łzy...

smutek... pustka...

22:40, wanilia39 , wielcy
Link Komentarze (6) »
dziś chciałam napisać o tradycji...

ale chyba niestety jestem zbyt zmęczona :(

mam nadzieję, że jutro uda mi się :)

spokojnego wieczoru!

wtorek, 27 września 2011
"chleba naszego poprzedniego,

umęczon pod polskim Piłatem, módl się za nami grzecznymi... "z tymi i wieloma innymi zabawnymi powiedzonkami wynikającymi z niezrozumienia tekstów modlitw stykam się na codzień. uczymy się z Natalką według schematu podanego przez Księdza. Dobrze będzie jak do lutego zaliczy córeczka wdszystkie obwiązkowe modlitwy. jak narazie Ksiądz jest ok. odpytuje fragmenty tylko, daje pozytywne oceny :) - oby tak było dalej!

w szkole też Figielki górą! (Figielek to "ocena" lepsza niż szóstka!) - Natalka ma już jedenaście - podobno najwięcej z dziewczynek :)

a Misiek - znowu chory. gardło CZERWONE i migdały też... Pani Doktor wypisała mu zwolnienie z wfu do końca pierwszego semestru. będzie pewnie cd. niestety w ubiegłym roku po każdym nieomal wuefie Misiek chorował :( - po pierwsze większośc zajęć to bieg dookoła stadionu a te które są w sali to też sprzyjają przeziębieniu - sala jest w innym budynku... rozgrzani przechodzą w zimie i w deszczu i wietrze do szkoły... Misiek realizuje się sportowo na basenie, gra amatorsko w piłkę nożną, jeździ na rowerze. trudno. nie będzie ćwiczył.

to chwilowo tyle :)

20:24, wanilia39
Link Komentarze (15) »
wracając do piątku

... podobno jest to Pani dr medycyny - nie wiem pochodzenia rosyjskojęzycznego myślę, że koło 45 - 50 lat. ogólnie wrażenie wywarła na mnie dobre. rozsiewał się wokół niej spokój. byłam podłączona do komputera - najpierw poprzez jakieś metalowe "trzymadełko" potem miałam jakieś klamry na palcach. badanie - analiza - skanowanie mojego organizmu trwało około 50 minut. po kolei wyświetlały się różne organy i punktami było oznaczony ich stan - w zależności od problemu - inny kolor. no cóż - diagnoza mnie nie zaskoczyła. dostałam skierowanie na różne badania. dostałam sporo zaleceń - między innymi trzydziestodniowa dieta oczyszczająca organizm. dostałam dwie fiolki homeopatycznych kuleczek, zioła ... nikt cudów nie obiecał. teraz zależy ode mnie czy zechcę się odtruć i zmienić sposób odżywiania - powoli do tego dojrzewam. nie wiem co to za substancje na robaki...

no i po przeczytaniu maila od Osoby, której ufam - moje zaufanie do Pani Doktor (?) spadło nieomal do zera - lek, który mi zaleciła na odrobaczenie organizmu - jest prawdopodobnie lekiem nie dopuszczonym dla ludzi w Polsce i w Anglii... co prawda podobno produkuje go w Niemczech firma Bayer ale... sama już nie wiem :(

12:26, wanilia39
Link Komentarze (16) »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6
Archiwum
Zakładki:
Ani wyzwanie
Czytam
Tutaj chwalę się
Tyle zostało z