Start where you are. Use what you have. Do what you can. Artur Ashe
sobota, 31 grudnia 2016
koniec 2016 roku za godzin kilka...

 

Kochani, życzę Wam abyście w Nowym 2017 Roku mieli czas dla siebie i dla bliskich. Nic tego nie zastąpi ani pieniądze, ani stanowiska, ani zaszczyty… Ważne są chwile poświęcone sobie i tym, którzy chcą być z nami. Czasami warto przejechać wiele kilometrów aby razem wypić kawę czy po prostu uścisnąć się. Ważne aby umieć się podzielić słowem, książką,"przydasiami", aby robić to z przyjemnością… Czasami blisko może być to co daleko...


Kochani, bądźcie zdrowi i szczęśliwi, niech otacza Was radość i miłość w codziennych dniach… Niech blask w Waszych oczach promienieje i otacza każdego… Dzielcie się dobrem i uśmiechem!
Bo jak będzie dobro i uśmiech to łatwiej będzie przejść przez trudy życia...


Wchodziłam w ten rok ze smutkiem, niepewnością, przerażeniem...
Dużo doświadczyłam i ja i moja rodzina… Odeszła Mama, kiedy żyła nie wiedziałam, że jest dla mnie taka ważna. Straciłyśmy wiele godzin… To się nie wróci. Pół roku choroby Mamy dużo mi dało, wiele nauczyło. Pokazało Ludzi, na których zawsze mogę liczyć, pokazało co w życiu jest najważniejsze. Dzięki tym trudnym tygodniom, darowanym mnie, mogłam powiedzieć i uslyszeć to, czego nie było mi dane przez 50 lat. Tak, w tym roku, który za kilka godzin przejdzie w Nowy, skończyłam 50 lat. Przeszło to zupełnie bezboleśnie, bo byłam skupiona na rzeczach istotnych. W tym trudnym roku zaczęłam jeździć samochodem - to wielkie dla mnie wygrana :D , zaczęłam robić coś o czym na razie nie chcę publicznie pisać oraz poważnie zaczęłam myśleć o swoim zdrowiu.

 

Kochani - Nowego Roku pełnego dobra, uśmiechu i miłości!!

Archiwum
Zakładki:
Ani wyzwanie
Czytam
Tutaj chwalę się
Tyle zostało z