Start where you are. Use what you have. Do what you can. Artur Ashe
piątek, 27 lutego 2009
ps

muszę bandażować, bo obrzęk jest tak wielki, że co kilka dni musiałabym kupować nowe podkolanówki lub pończochy - lekarz stwierdził, że to nie ma sensu! Leki od dziś zażywam, w nedzielę o 11.20 :) jestem umówiona z jednym specjalistą, we wtorek idę na prywatną wizytę do centrum leczenia otyłości, a 31 marca mam termin do poradni limfatycznej... intensywnie zaczynam marzec! Mam nadzieję, że z wiosną odejdą czarne mysli, które nie pozwoliły mi spać w poprzednią noc...

Dziś mam zdecydowanie lepszy nastrój - już wierzę, że może być jakiś efekt...

19:44, wanilia39 , o mnie
Link Komentarze (14) »
ze zdrowiem

raczej kiepskawo. Skierowanie mam na konsultację do 3 specjalistów, leki i codzienne bandażowanie nóg...

08:18, wanilia39 , o mnie
Link Komentarze (11) »
czwartek, 26 lutego 2009
idę dziś

do "naczyniowca" - termin tak jak pisałam "wyżebrany", normalnie to dopiero na LIPIEC - tragedia! Umrzeć człowiek zdąży szybciej niż do lekarza się dostanie... ja jeszcze kosztem"czegoś tam" stówkę w miesiącu czy dwie ostatecznie na wiztę u specjalisty mogę przeznaczyć... ale jak dojdzą do tego badania, rehabilitacja... leki... szok - może tak pokazać rachunki w firmie i poporsić o zwrot pieniążków pobranych na ubezpieczenie zdrowotne? Przcież każdemu z nas miesięcznie sporo kasy odliczają z pensji. I co? NICO. Mam nadzieję, że będę z wizyty zadowolona, na skierowaniu mam zaznaczone objęcie leczeniem specjalistycznym może sie uda coś zdziałac z tymomoimi nogami... ech...

Miłego dnia!

środa, 25 lutego 2009
urlop - malutki

- planowałam cały tydzień - zrobiły się z tego  dwa dni - czy to pracoholizm? sama nie wiem. mieliśmy na dwa dni pojechać do Rabki, ale jutro mam wybłaganą i wychodzoną wizytę u naczyniowca - to najważniejsze! Do Rabki zdążymy! 

Dziś w ramach urlopu spałam do 10!! i dostałam śniadanko do łóżka!! Tak wogóle to obijam się cały dzień. Przed południem graliśmy w Farmera - super zabawa, oczywiście ja przegrałam ;(  mimo  wszystko POLECAM!! http://merlin.pl/Superfarmer-gra-planszowa_Granna/browse/product/206,287514.html?gclid=CNCrzqOb-JgCFQZgZwod42UqnA

Przed chwilą skończyłam lepić pierogi - była to wspólna praca całej rodzinki! Misiek doskonale wałkował i wycinał kółeczka :):):)

Wieczorem planuję dokońćzyć haft i może jakiś film obejrzymy z mężem.

Dawno nie miałam takie luźnego, domowo - rodzinnego dnia  w środku tygodnia. 

wtorek, 24 lutego 2009
dopijam kawę

układam rozbiegane mysli

w odpowiednich przegródkach

sen spłukany prysznicem

wspominam z rozrzewnieniem

spoglądam na zaspane dzieci

i resztki śniegu za oknem

na ustach maluję uśmiech

i wychodzę w codzienność

 

poniedziałek, 23 lutego 2009
dlaczego ktoś

kto powiedzmy "ma władzę" niszczy innych ludzi? Ludzi mądrych, doświadczonych, "z klasą"? Smutne i cholernie nesprawiedliwe!

Coś trzeba zrobić. Nie może być przewcież bezkarny...

poniedziałkowo - czyli wszystko wraca do normy

a ja wracam do pracy. Kilka pism czekało na mnie - zabieram się za nie. Dzieci w domku pod opieką męża. 

Przy trzecim podejściu udało się Miśkowi - odebrał pieniązki - ciężko wychodzone pieniążki. Już wpłaciliśmy na jego konto ;)

Cdn - wieczorkiem.

Miłego dnia!

 

niedziela, 22 lutego 2009
na CHRUST zapraszam

 

W ramach ostaniej niedzieli karnawału zapraszam na CHRUST. Cała rodzinka zaangażowała się w wyrób. Dzięki temu, że posiadam radełko po mojej Babci, nasze chruściki są ślicznie poząbkowane :)

PS Facet jeszcze nie wypłacił Miśkowi kaski... wrrrrr wrrrrrr wrrrrrr 

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5
Archiwum
Zakładki:
Ani wyzwanie
Czytam
Tutaj chwalę się
Tyle zostało z